Bavlnená plachta 200x240
Kód: 35191/LOS 35191/BLE 35191/SMO 35191/BLE2 35191/RUZ 35191/BIE Zvoľte variant





Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnená plachta 200x240 cm je vyrobená zo 100 % prírodnej bavlny, ktorá je šetrná k pokožke, mäkká a veľmi príjemná na dotyk. Plachta sa vyznačuje vysokou priedušnosťou, ktorá zabezpečuje optimálnu ventiláciu a vynikajúcou absorpciou vlhkosti, čo zvyšuje komfort pri spánku.
Plachta je obľúbená pre svoju ľahkosť, priedušnosť a ľahkú údržbu. Pri správnej starostlivosti si zachováva svoju dlhú životnosť. Je ideálna pre hotely, škôlky a ubytovacie zariadenia. Jedinou nevýhodou je nutnosť žehlenia.
Kľúčové vlastnosti:
- Rozmer: 200x240
- Gramáž: 135-140g na m²
- Povrchová látka: 100% bavlna hladká
- Poznámka: Plachta je bez gumičky na založenie.
E-matrac.sk
Hľadáte kvalitný paplón za rozumné ceny? Potom ste tu určite správne! V našej ponuke nájdete klasické paplóny, hrejivé prikrývky alebo výhodné sety vankúša s prikrývkou a mnoho ďalších...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plachty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Bavlna |
| Typ: | Plachty |
| Veľkosť: | 200 x 240 cm |
| Značka: | HONOR |
| Zloženie: | 100% bavlna |
| Farba: | Rôzne |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Napínacie: | Nie |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| S gumou: | Nie |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)