Bavlnená plachta 140x230
Kód: 35185/LOS 35185/BLE 35185/SMO 35185/BLE2 35185/RUZ 35185/BIE/140 Zvoľte variant

.png?69f898df)



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnená plachta 140x230 cm je vyrobená z 100 % prírodnej bavlny, čo ju robí šetrnou k pokožke a príjemnou na dotyk. Je veľmi mäkká, príjemná a vyniká vysokou priedušnosťou a vynikajúcou absorpciou vlhkosti, čo zaručuje pohodlný spánok.
Plachta si pri správnej starostlivosti zachováva svoju kvalitu a dlhú životnosť, čím je ideálnym produktom na ľahkú údržbu. Vďaka svojej gramáži 135-140g/m² je pevná a odolná, pričom si udržuje vysoký komfort. Je bez gumičky, čo ju robí vhodnou pre rôzne typy posteľných súprav. Tento produkt je obľúbený najmä v škôlkach, hoteloch a iných ubytovacích zariadeniach, kde je požiadavka na kvalitné, odolné a pohodlné posteľné prádlo.
Kľúčové vlastnosti:
- Rozmer: 140x230
- Gramáž: 135-140g na m²
- Materiál: 100% bavlna hladká
- Povrchová látka: 100% bavlna hladká
- Poznámka: Plachta je bez gumičky na založenie.
E-matrac.sk
Hľadáte kvalitný paplón za rozumné ceny? Potom ste tu určite správne! V našej ponuke nájdete klasické paplóny, hrejivé prikrývky alebo výhodné sety vankúša s prikrývkou a mnoho ďalších...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plachty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Bavlna |
| Typ: | Plachty |
| Veľkosť: | 230 x 140 cm |
| Značka: | HONOR |
| Zloženie: | 100% bavlna |
| Farba: | Rôzne |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Napínacie: | Nie |
| Optimálna výška matraca: | Do 20 cm |
| S gumou: | Nie |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)