Perový paplón 140x200
Kód: P PEROVY

.png?69f898df)



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Perový paplón 140x200 je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodný materiál s dlhou životnosťou. Tento paplón je vyplnený husacím páperím a perím (60 % páperie, 40 % perie), ktoré má schopnosť pohlcovať vlhkosť a môže absorbovať až 5 % vlhkosti. Zvýšená vlhkosť sa počas dňa samovoľne vracia do normálneho stavu, čím sa zabezpečuje komfort a čerstvosť počas spánku.
Výplň paplóna má váhu 2000 g, ale je možné objednať aj maximálnu náplň 2500 g za cenu 139 €, čo poskytuje ešte vyšší komfort a tepelnú izoláciu. Povrchová látka je vyrobená z 100 % bavlnenej sýpkoviny, ktorá zaručuje jemnosť a odolnosť materiálu. Paplón je olemovaný bielou lemovkou, čo dodáva elegantný vzhľad.
Paplón je vyrobený v Česku s perím z Poľska, čo zabezpečuje jeho kvalitu. Tento paplón je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vysoký komfort, prírodný materiál a dlhú životnosť.
Kľúčové vlastnosti:
- Rozmer: 140x200
- Výplň: husacie páperie a perie (60% páperie a 40% perie)
- Váha výplne: 2000 g (maximálna náplň 2500g v cene 139€)
- Povrchová látka: 100% bavlnená sýpkovina
- Paplón je olemovaný bielou lemovkou
- Krajina pôvodu: Sýpkovina (Česko), Perie (Poľsko)
E-matrac.sk
Hľadáte kvalitný paplón za rozumné ceny? Potom ste tu určite správne! V našej ponuke nájdete klasické paplóny, hrejivé prikrývky alebo výhodné sety vankúša s prikrývkou a mnoho ďalších...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vankúše & paplóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.65 kg |
| Materiál: | Páperie, Perie |
| Typ: | Paplóny |
| Veľkosť: | 200 x 140 cm |
| Značka: | HONOR |
| Výplň: | 60% páperie, 40% perie (2000g) |
| Povrchová látka: | 100% bavlnená sýpkovina |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)