KLASIK 16 1+1 (lamelový rošt)
Kód: 14100/195 14100/196 14100/197 14100/200 14100/201 14100/202 Zvoľte variant

.png?69f898df)



Podrobný popis
Pružný lamelový rošt KLASIK 16 1+1 je nepolohovateľný rošt, ktorý obsahuje 16 lamiel uložených v pevných plastových puzdrách, čo zabezpečuje dlhú životnosť a stabilitu. Tento rošt je ideálny pre použitie s matracmi typu penový a latexový, poskytujúc vynikajúcu podporu počas spánku.
Šírka lamiel je 53 mm x 8 mm, výška roštu je 5 cm, a nosnosť dosahuje 90 kg, čo zabezpečuje pevnosť a stabilitu. Tento rošt je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a spoľahlivý rošt za rozumnú cenu.
*UPOZORNENIE: Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele! Napríklad, pre vnútorný rozmer postele 200x90 cm bude objednaný rošt 200x90 cm vyrobený v skutočnom rozmere 196x89 cm. Pri objednávaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku "PR" - "PRESNÝ ROZMER".
Kľúčové vlastnosti:
- Typ: lamelový, nepolohovateľný
- Počet lamiel / lát: 16
- Šírka lamiel: 53 mm x 8 mm
- Výška roštu: 5 cm
- Nosnosť: 90 kg
- Počet zón: 1
- Medzera medzi lamelami: cca 6 cm
- Vhodný pre matrac: penový, latexový
- Spevnenie stredovej časti: nie
- Typ lamiel / lát: prírodné drevo
- Materiál: brezové nosníky a lamely
- Púzdra: plastové, zadlabané
- Záruka: 2 roky
- Značka: Texpol

Doplnky k lamelovým roštom:
E-matrac.sk
Hľadáte kvalitné postele, rošty, matrace či nábytok do izby za rozumné ceny? Potom ste tu správne! E-matrac.sk Vám ponúka široký výber kvalitného izbového nábytku všetkých kategórii, vrátane komôd, nočných stolíkov, skríň a mnohých ďalších...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rošty 1+1 |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Nosnosť: | do 90 kg |
| Typ dreva: | Breza |
| Typ roštu: | lamelový |
| Veľkosť: | 195 x 80 cm, 195 x 85 cm, 195 x 90 cm, 200 x 80 cm, 200 x 85 cm, 200 x 90 cm |
| Výška roštu: | 5,5 cm |
| Značka: | TEXPOL |
| Hmotnosť: | 2x12 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)