OPTIMAL H 5V NOŽNÝ VÝKLOP 1+1 (lamelový rošt)
Kód: 14913/195 14913/196 14913/197 14913/200 14913/201 14913/202 Zvoľte variant

.png?69f898df)



Podrobný popis
Polohovateľný nastaviteľný rošt OPTIMAL H 5V Nožný výklop 1+1 je vybavený 28 lamelami uloženými v pevných plastových puzdrách, čo zabezpečuje dlhú životnosť a pevnosť. Tento rošt má piestový mechanizmus na výklop spredu, čo umožňuje jednoduchý prístup do úložného priestoru. Rošt je vybavený spevňujúcim popruhom v strednej časti a 5 zdvojenými lamelami s posuvnými opaskami na nastavenie tvrdosti, čím poskytuje prispôsobiteľný komfort (čím ďalej pôjdete opaskami od stredu, tým bude lôžko tuhšie). Praktický textilný úchyt slúži na jednoduché otvorenie roštu.
Šírka lamiel je 36 mm x 8 mm, výška roštu je 6,5 cm, a jeho nosnosť je 130 kg, čo zaručuje vysokú stabilitu a odolnosť. Tento rošt je ideálny pre matrace typu penový alebo latexový.
*UPOZORNENIE: Lamelové rošty sa vyrábajú o 4 cm kratšie a o 1 cm užšie ako je čistý vnútorný rozmer postele! Napríklad, pre vnútorný rozmer postele 200x90 cm bude objednaný rošt 200x90 cm vyrobený v skutočnom rozmere 196x89 cm. Pri objednávaní presného rozmeru je potrebné v objednávke vedľa rozmeru uviesť poznámku "PR" - "PRESNÝ ROZMER".
Kľúčové vlastnosti:
- Typ: lamelový, výklopný, polohovateľný (hlava)
- Počet lamiel / lát: 28
- Šírka lamiel: 36 mm x 8 mm
- Výška roštu: 6,5 cm
- Nosnosť: 130 kg
- Medzera medzi lamelami: cca 3 cm
- Počet zón: 1
- Vhodný pre matrac: penový, latexový
- Spevnenie stredovej časti: 5V
- Možnosť nastavenia tvrdosti: áno
- Nastaviteľná tuhosť: 5 zdvojených lamiel
- Stredový pás: áno
- Dodanie: zmontovaný stav
- Typ lamiel / lát: prírodné drevo
- Materiál: brezové nosníky a lamely
- Púzdra: párové, výkyvné – kaučuková guma + plast
- Záruka: 2 roky
- Značka: Texpol

Vysvetlivky k skratkám:
- 5V - 5 zdvojených lamiel s nastavením tuhosti
- H - polohovanie hlavy
Príplatky za atypické rozmery:
- Dĺžka roštu 201 - 210 cm (197 - 206 cm PR) +10%
- Dĺžka roštu 211 - 220 cm ( 207 - 216 cm PR) +20%
- Atyp do rozmeru 200x100 cm (196 x 99,5 cm PR) +20%
Doplnky k lamelovým roštom:
- Textilný stredový popruh OPTIMAL
- Opasok na lamely OPTIMAL
- Plastové čapy pre púzdro OPTIMAL
- Gumené púzdro k roštu OPTIMAL
- Kovanie MULTIFLEX "V"
- Piest pre výklopné rošty
E-matrac.sk
Hľadáte kvalitné postele, rošty, matrace či nábytok do izby za rozumné ceny? Potom ste tu správne! E-matrac.sk Vám ponúka široký výber kvalitného izbového nábytku všetkých kategórii, vrátane komôd, nočných stolíkov, skríň a mnohých ďalších...
Dodatočné parametre
| Kategória: | AKCIE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Nosnosť: | do 130 kg |
| Polohovanie: | Hlava, Nožný výklop |
| Typ dreva: | Breza |
| Typ roštu: | lamelový, prístup do úložného priestoru |
| Veľkosť: | 195 x 80 cm, 195 x 85 cm, 195 x 90 cm, 200 x 80 cm, 200 x 85 cm, 200 x 90 cm |
| Výška roštu: | 5,5 cm |
| Značka: | TEXPOL |
| Hmotnosť: | 2x 16-28 kg |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)