Kvalitný latexovo-taštičkový matrac Rhodos

Kód: 38/200 38/201 38/202 38/203 38/204 38/205 38/206 38/207 14049/TAS Zvoľte variant
Tip Doprava tovaru ZDARMA Garancia NAJLEPŠEJ CENY Výmena tovaru ZDARMA
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO €246 €327 €384 €444 €462 €504 €555 €246 od €246 –10 % - –15 % –21 % –27 % –22 % –25 % –27 % –10 % až –27 %
Kvalitný latexovo-taštičkový matrac Rhodos (Rozmer 200x80, Typ matraca taštičkový 7-zónový)
€246 €327 €384 €444 €462 €504 €555 €246 od €246 –10 % - –15 % –21 % –27 % –22 % –25 % –27 % –10 % až –27 % €221 €249 €277 €304 €323 €360 €378 €406 €221 od €221
K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu skladom K objednaniu skladom Zvoľte variant
Rozmer
Typ matraca
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvalitný latexovo-taštičkový matrac Rhodos

Taštičkový matrac Rhodos obsahuje 7-zónové taštičkové pružiny, tkanú textíliu, vysokoelastickú penu, dosku z latexu o hrúbke 3 cm, kokosovú platňu, vrstvu bavlny a vrstvu ovčej vlny. Výška matraca je 20 cm.

Latexovo-taštičkový matrac Rhodos je ideálnou voľbou pre náročnejších zákazníkov, predovšetkým vďaka prítomnosti latexovej a kokosovej platne.

Rhodos final

Podklad: pevná podložka/latový rošt

Tvrdosť: stredne tvrdý matrac (obojstranný - mäkšia/tvrdšia strana)

DODANIE DO 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný latexovo-taštičkový matrac Rhodos

Taštičkové pružinové matrace obsahujú väčší počet pružín ako obyčajné pružinové matrace. Každá pružina je uložená v látkovom puzdre, vďaka ktorému je matrac elastickejší a ponúka veľmi dobrú kvalitu ležiacej plochy. Taštičky sa zoskupujú a vytvárajú anatomické zóny s rôznou tuhosťou pre optimálne zdravotné vlastnosti matraca.

Výška pružiny 12 cm  /  256 pružín na 1 m2

Zloženie: 7-zónové taštičkové pružiny, tkaná textília, vysokoelastická pena, doska z latexu o hrúbke 3 cm, kokosová platňa, vrstva bavlny a vrstva ovčej vlny

Výška matraca: 20 cm

Podklad: pevná podložka/latový rošt

Tvrdosť: stredne tvrdý matrac (obojstranný - mäkšia/tvrdšia strana)

Nosnosť: max 130 kg

Rhodos final

Benefity latexovej dosky:

  • Dlhá životnosť
  • Vynikajúca pružnosť
  • Samoventilačná funkcia
  • Reguluje vlhkosť
  • Ergonomický produkt vďaka svojej vynikajúcej podpore tela
  • Najhygienickejšie riešenie pre spánok

Latexová pena je antibakteriálna a protiplesňová, aj napriek faktu, že sa pri výrobe nepoužívajú žiadne pesticídy. Milióny vzájomne prepojených mikroskopických vzduchových komôr v latexovej pene zaisťujú dobrú tepelnú izoláciu, optimálne odparovanie tekutín a neustálu cirkuláciu vzduchu. Ekologická a trvalo udržateľná investícia.

Polyuretánová pena (PUR) je pomerne lacný a dostupný materiál, ktorý sa na výrobu matracov používa najčastejšie. Výhodou je predovšetkým výhodná cena. PUR pena sa vyznačuje pomerne vysokou hustotou, pevnosťou a nosnosťou. Jej benefitom je i  vysoká elasticita a stálosť tvaru. Pozitívom je aj nízka hmotnosť, vďaka čomu sa s matracom z PUR peny dobre manipuluje. 

Kokosové vlákno predstavuje prírodný produkt (vyrábaný z vlákna z kôry kokosových orechov) je jedným z vysokokvalitných vstupných komponentov pre výrobu matracov. Ako platňa sa používa na dosiahnutie vyššej tuhosti, nosnosti a životnosti pri penových matracoch. Kokosové vlákno je veľmi priedušné, čím pomáha odvádzať z matraca vlhkosť a udržuje suchú klímu, čím sa stáva nepriateľom roztočov. Matrac s kokosovým vláknom je vhodný aj pre polohovateľné rošty.

POŤAHOVÉ LÁTKY 

Poťahy final

 

Aloe Vera

Luxusná poťahová látka obsahuje mikrokapsule s prírodným extraktom z Aloe Vera. Poťah uvoľňuje arómu s antialergickými a antiseptickými účinkami. Aloe Vera obsahuje enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré účinne pôsobia na pokožku a napomáhajú ju regenerovať. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

Tencel

Látka TENCEL je funkčné vlákno, ktoré sa získava z prírodných materiálov. Chráni pokožku, je vzdušný, ľahko sa ošetruje a vyznačuje sa vysokou životnosťou. Tencel absorbuje vlhkosť a odvádza ju do ovzdušia. Vytvára suchú a príjemnú klímu spania, ktorá je vhodná pre alergikov. Poťah je s úpravou Sanitized - ochrana proti plesniam a baktériám. Poťah je prešitý s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna. Poťah je snímateľný a prateľný na 60 °C.

Silver antipilling (protižmolkovací)

Kvalitný a príjemne mäkký poťah so schopnosťou regenerácie pokožky ľudského tela. Striebro je ideálne pri alergii na prach a pri problémoch s nadmerným potením. Je antistatické, antibakteriálne, má antimykotické vlastnosti, zabraňuje rastu plesní. Vlastnosti tejto látky zaručujú vynikajúcu hygienu. Poťah je vyrobený z materiálu, ktorý nevytvára žmolky. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

Bamboo

Poťahová látka vyrobená z prírodných bambusových vlákien. Bambusové vlákna obsiahnuté v poťahu poskytujú príjemnú mäkkosť a sviežosť, zabezpečujú prirodzenú pevnosť a dlhú životnosť materiálu, ktorý zabraňuje podráždeniu pokožky. Daný poťah je vhodný aj pre alergikov a disponuje dezodoračnou funkciou. Látka je šetrná k životnému prostrediu, vzhľadom na proces výroby z obnoviteľných zdrojov. Poťah je snímateľný a prateľný na 40 °C.

DODANIE DO 10 PRACOVNÝCH DNÍ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: