Novinky

Od mája sa môžete tešiť na nové portfólio sendvičových matracov od slovenského výrobcu Pexpur

Milí priaznivci značky e-matrac.sk,

chceme, aby ste si mohli vybrať z čo najširšej ponuky matracov, a preto sme našu ponuku rozšírili o nové produkty - sendvičové matrace od slovenského výrobcu Pexpur. Tieto matrace sú vyrobené z viacerých kvalitných penových materiálov rôznych typov a tvrdostí, tým umožňujú vyrobiť pre konečného zákazníka matrac s obojstrannou možnosťou použitia s rôznou tvrdosťou. Matrace vyrábame s rôznymi typmi poťahov, napríklad ako aloe vera, silver. Ukážky jednotlivých typov nového produktového portfólia si môžete nájsť nižšie:

ORTO VISCO T4

 

ORTO VISCO T3Veríme, že sa Vám budú tieto produkty páčiť a budete s nimi spokojní.

Akékoľvek postrehy, poznámky, pripomienky môžete adresovať na mailovú adresu objednavky@e-matrac.sk.

Do skorého pohodlného vstávania

Team e-matrac.sk

Doprava zdarma

Vážení priatelia a fanúšici značky e-matrac.sk,

ako všetci, tak i my si dávame do nového roka 2020 určité predsavzatia a ciele. Nezmeníme to ani tento rok. Preto pre všetkých nakupujúcich ponúkame dopravu na území SR úplne zdarma. Je jedno či nakúpite 1 položku, alebo 50 produktov. Nezáleží na to. Jediné na čom nám záleží, je Vaša spokojnosť. Chceme byť aj my pri tom, ako bude pre Vás rok 2020 úspešnejší.

Ďakujeme za Vašu vernosť v roku 2019

Team E-matrac.sk

Unikátny matrac od slovenského výrobcu Pexpur u nás v ponuke

Ahojte fanúšici značky e-matrac.sk,

všetci chceme, aby bol pohodlný, pružný, ortopedický, dlhodobo vydržal, zdravotne nezávadný...toto sú požiadavky na kvalitný matrac, ktorý nájdete v ponuke u nás. Sendvičový matrac má názov LISA kvôli tomu, že ho testovali ženy a je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Výrobca musel testovať viac ako 1000 hodín, a vyrobiť v testovacej fáze viac ako 100 prototypov, aby dosiahol univerzálny produkt vhodný pre každého. Prinášame Vám ho v našej ponuky už i na stránke www.e-matrac.sk. Pre viac informácii nás môžete kontaktovať.

lisa

 

 

 

 

Veríme, že tento luxusný matrac naplní Vaše požiadavky na kvalitný spánok.

Team E-matrac.sk

Renomované matrace TEMPUR® už aj v našej ponuke

Od septembra pribludli v našom portfóliu jedinečné matrace Tempur. Ich výrobca je v Dánsku, a na svete existuje iba 8 ľudí, ktorí poznajú dokonale technológiu jeho výroby. Materiál Tempur rozloží váhu tela a zmierni tlakové body, ktoré môžu u klasických bežných matracov viesť k necitlivosti. Produkty z kolekcie Tempur sú uznávané odborníkmi široko-ďaleko po svete a nejeden spokojný zákazník potvrdil, že im priniesli úľavu od bolestí chrbta, kĺbov i krku, rovnako im pomohli i pri problémoch so spánkom. Na výrobky z kolekcie Tempur je výrobcom garantovaná záruka 15 rokov. Tempur je proste iný, ako zvyšné matrace! Pocíťte aj Vy stav beztiaže a vyskúšajte matrace Tempur. Akonáhle vyskúšate spať na matraci a vankúši značky Tempur, hneď si uvedomíte, v čom sú výnimočné a neporovnateľné s konkurenčnými produktmi.

Rošty a postele od slovenského výrobcu

Vážení priatelia a fanúšici značky e-matrac.sk,

v rámci skvalitnenia našich služieb budeme postupne do našej ponuky pridávať rošty a postele od slovenského renomovaného výrobcu. Veríme, že toto naše rozhodnutie ocenia hlavne naši skalní zákazníci a budú nám naďalej verní. V prípade Vašich akýchkoľvek postrehov, nápadov, poznatkom k nášmu webu, nás môžete kontaktovať. Vždy si ceníme všetky Vaše postrehy.

Team E-matrac.sk

Originálne taštičkové pružiny od svetovej značky Leggett Platt

Spoločnosť E-matrac spolupracuje s najväčším výrobcom pružín na svete - so spoločnosťou Leggett Platt Technologies, ktorá má vo svojom portfóliu jedinečné patenty na jednotlivé pružiny, ktoré na základe jednotlivých štúdií v jednotlivých výskumných centrách sa snažia poskytnúť čo najkomfortnejší spánok. Teraz si predstavíme najexkluzívnejšie produkty od spoločnosti LPT:

Pružina Hi-Low™ reaguje vždy na základe váhy ležiacej osoby. Po zaťažení matraca sa najskôr stlačia vyššie pružinky a až potom nižšie. V prvom momente tak pružinový matrac vytvára menší odpor proti stlačeniu a neskôr sa tlak proti telu znásobí. Táto jedinečná technológia poskytuje neuveriteľnú flexibilitu, čo ocenia najmä náročnejší klienti. Viac o pružine Hi-Low si môžete pozrieť na linku:http://www.lpeurope.com/hi-low.asp.

Softtouch™ predstavuje ďalšiu registrovanú značku, produkovanú výhradne pod hlavičkou Leggett Platt. Táto taštičková pružina poskytuje špeciálnu kombináciu komfortu a podpory tela pri spánku v závislosti od telesných proporcií jedinca. Variabilná geometria očiek jednotlivých pružiniek je tajomstvom úspechu tejto progresívne dizajnovanej pružiny do matracov. Ako každá taštičková, tak i táto pružina je obalená vo vlastnom látkovom puzdre a aktívne tak znižuje rušenie partnera. Jednotlivé pružinky sú tým pádom nezávislé od seba, a zvyšujú tak flexibilitu reakcie na zaťaženie. Počiatočná mäkkosť na dotyk pre slabšom zaťažený je postupne vystriedaná väčším odporom voči stlačeniu, čím sa zabezpečí potrebná podpora tela pri spánku.

Exkluzívny pružinový systém MICROPOCKET 2000 S netreba znalcom matracov ani predstavovať. Je to TOP, čo na trhu existuje. Tvorí ju sústava oceľových pružiniek uložených v textilnom obale (taštičke), ktoré sú vertikálne spojené. (hustota pružiniek dosahuje ca. 1000 ks pružiniek na meter štvorcový - a to už je čo povedať) Vďaka tejto konštrukcii sa každá pružinka správa ako malý piestik a jej pohyb je nezávislý od susedných, vďaka čomu sa matrac dokonale prispôsobí každej krivke tela.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie