Posteľ Delanna

Kód: 230/200 230/201 230/202 230/203 230/204 230/205 230/206 Zvoľte variant
Akcia Novinka Tip
Značka: Mrava
€290 €290 €307 €325 €355 €371 €386 od €290
K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu K objednaniu Zvoľte variant
Posteľ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Posteľ Delanna s vysokou kvalitou spracovania zaisťuje štandard, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Posteľ je vyrobená z masívneho bukového dreva v hrúbke 30 mm.Výška predného čela: 43 cm (posteľ VIVIANA: 64,5 cm); výška zadného čela: 93 cm; výška bočnice od podlahy: 42 cm. Pri šírkach 140, 160 a 180 cm sa posteľ dodáva so stredovou lištou. Štandardné vyhotovenie povrchovej úpravy - lak.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • originálne dizajnové spracovanie
  • jednoduchá montáž
  • možnosť kombinácie z viacerých typov nočných stolíkov
  • povrchová úprava - olejovosk alebo lak
  • prevedenie prírodný buk alebo morený buk
  • pevnosť a stabilita je zaistená excentrickým kovaním
  • 5-bodové kovanie pre nastavenie rôznej výšky

Bukové drevo je ideálnym materiálom pre výrobu nábytku, ktoré poskytuje záruku vysokej kvality. Osobitá štruktúra dreva robí z postele jedinečný kus nábytku. Vďaka rôznym odtieňom dreva môže konečný produkt vyzerať veľmi nadčasovo, moderne. Skôr ako sa posteľ stane posteľou a bude sa dať používať, je nutné ju príslušne pripraviť, aby spĺňala svoju funkciu. Aby bola posteľ čo najvyššej kvality, je nutné ju povrchovo nalakovať prípadne olejovať.

Metóda lakovania je založená na nanášaní lakovacích materiálov za účelom vytvrdenia povrchovej vrstvy a jej zušľachtenia. Vysoká tvrdosť, mechanická odolnosť a efektný vzhľad  sú vlastnosti lakovanej postele.

Druhou metódou povrchovej úpravy dreva je olejovanie. Na olejovú povrchovú úpravu postele sa používajú vysychavé oleje Natura Oil, ktoré sú zmesou prírodných olejov modifikovaných prírodnými živicami a nearomatických rozpúšťadiel. Povrchová úprava prostredníctvom oleja zvýrazní prirodzenú štruktúru dreva, dodá mu jemnosť a lesk. Po olejovaní ostane drevo postele prirodzene priedušné a nezmení svoj tvar vplyvom tekutiny alebo chemickej látky.

Šírka - vnútorný rozmer Dĺžka - vnútorný rozmer Výška predného/zadného čela Výška bočnice
80,90,100,120,140,160,180 cm 200, 210, 220 cm 43 cm / 93 cm 42 cm ( výška bočnice od podlahy )

Povrchová úprava:

Naše postele a nočné stolíky sú vyrábané z masívneho bukového dreva v hrúbke 30 mm (jadrový buk 40 mm). Bukové drevo je u nás jednou z hospodársky najvýznamnejších drevín a svojou charakteristikou a vlastnosťami sa radí medzi najčastejšie používané prírodné materiály v nábytkárskej výrobe vďaka svojej pevnosti, vzhľadu a odolnosti. Starostlivo selektujeme našich dodávateľov so zreteľom na ochranu prírody, a preto aj všetky naše dodávateľské firmy sú vybrané s prihliadnutím na ich "eco-friendly" technológiu a ústretovosť zabrániť ďalšiemu znečisťovaniu životného prostredia. Preto prijali do svojich výrobných procesov systém enviromentálnej ochrany so stálym rozvojom podľa noriem JUS ISO 14001:2004 a tiež sú držiteľmi certifikátu FSC.

 

Trvanlivosť bukového dreva v rokoch

Nechránené - do 40 rokov

Pod strechou - do 50 rokov

Pod vodou -  do 120 rokov

Vždy suché - až do 700 rokov

 

Na povrchovú úpravu našich výrobkov z dreva používame ekologické systémy povrchových úprav od firmy Becker Acroma. Becker Acroma je popredným svetovým výrobcom a vývojárom materiálov pre povrchovú úpravu dreva. Vlastní závody v 30 krajinách sveta, má viac ako 30 000 zamestnancov po celom svete a obchodné zastúpenie v 70 krajinách sveta. Ich riešenia sú uznávané ako najlepšie vo svojom odbore. Vďaka ich znalostiam sme schopní pre Vás dosahovať cenovo najlepšie a najefektívnejšie výsledky.

becker acroma.jpg

Úprava olejom Becker Acroma

Na olejovú úpravu výrobkov z buka sa používajú prírodné vysychavé oleje Natura Oil. Sú zmesou prírodných olejov modifikovaných prírodnými živicami a nearomatizovaných rozpúšťadiel. Používajú sa aj na výrobky, ktoré prichádzajú do styku s potravinami. Úprava povrchu dreva olejom zvýrazňuje jeho prirodzenú štruktúru, dodáva mu jemnosť a lesk. Špeciálne zložky oleja sa absorbujú do každého druhu dreva a vytvoria suchý, odolný a vodeodolný povrch. Olejová vrstva nevytvára na povrchu dreva hrubý film, ktorý môže praskať, vlniť sa alebo odlupovať, je nelepivá, nezachytáva prach a vyschne vo veľmi krátkom čase. Drevo zároveň ostáva prirodzene priedušné a nemení svoj tvar vplyvom tekutiny alebo chemickej látky.

Povrchové úpravy pre spálňový nábytok

Buk.jpgJelša.jpgceresna.jpgOrech.jpgWenge.jpgtabak.jpgbiela.jpg 

    jelša             buk               čerešňa         orech              wenge           tabak            tmavý orech      biela

Dodatočné parametre

Kategória: Postele z masívneho buku
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: