Dodanie a výroba matracov

S kvalitným produktom sa snažíme neodmysliteľne myslieť i na kvalitu a rýchlosť dodania. Všetky materiály potrebné k výrobe matracu držíme skladom, preto potrebujeme 1 deň na výrobu Vami objednaného matraca. Samotné technické procedúry netrvajú dlhšie ako hodinu, avšak v prípade lepenia vyžaduje výrobný proces nejaké prestávky. Dopravu zabezpečujeme spoločnosťou DPD, ktorá patrí medzi tie naspoľahlivejšie na Slovensku. Doručenie trvá štandardné 1 - 2 pracovné dni.

Štandardná dodacia lehota je teda do 3 pracovných dní, v niektorých prípadoch z titulu veľkej vyťaženosti výroby, respektíve akéhokoľvek zdržania môže byť dodanie pozdržané, avšak normálne sa "zmestíme" do 5 pracovných dní. Taktiež toto zdržanie môže nastať v prípade atypických rozmerov, avšak dodací termín je vždy potvrdený mailom alebo odkomunikovaný s pracovníkom e-shopu.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie