Kvalitný spánok

Vstávate ráno unavení, s bolesťami chrbtice, netešiac sa na nový deň? Máte problémy so spánkom? Bolí Vás krčná chrbtica a cítite sa málo zregenerovaní?

 

Ak je Vaša odpoveď 3 x NIE, prosím, nečítajte ďalej, článok nie je pre Vás určený.

 

Ľudia sa mi často sťažujú, že im ich matrac nie úplne vyhovuje, a nie vždy sa prebúdzajú oddýchnutí. Nevedia však, akých chýb sa dopúšťajú pri výbere matraca. Sám som v minulosti nemal toľko skúseností s tým, čo je pre zdravý spánok dôležité, avšak aby som Vám poskytol zopár cenných rád, pripravil som pre Vás článok so 7 faktami, ktoré Vám dopomôžu ku kvalitnému oddychu a regenerácii.

 

Len si predstavte, že ráno vykročíte do nádherného dňa vždy tou správnou nohou a s úsmevom na tvári. Už sa viac nebudete pozerať na vysmiatych ľudí okolo seba a pýtať sa, ako to robia, pretože sa takým vysmiatym a spokojným človekom stanete i Vy. To bude pocit, čo? Skúste sa držať týchto 7 zásad, a uvidíte, aký vplyv to bude mať na Vás:

 

  1. Nepodceňujte výber matraca, roštu a postele
  2. Nešetrite pri kúpe matraca
  3. Dbajte na dostatek pohybu/fyzickej aktivity počas dňa
  4. Zdravo sa stravujte a pite dostatok tekutín
  5. Dostatočne relaxujte
  6. Robte to, čo Vás baví
  7. Myslite pozitívne

 

Pre objednanie matraca kliknite TU

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie